Znovuobjevené Bulharsko má spoustu kvalitních ubytovacích zařízení, mezi nimiž se vyjímá hotel Kotva (****) v jižní části Slunečního pobřeží. Hotel Kotva má výbornou polohu a nachází se pouze 3 minuty chůze od pláže. Součástí hotelu je aquapark s vodními atrakcemi, který je pro hotelové hosty zdarma. Od hotelu je to coby kamenem dohodil do centra starobylého města Nesebar, kam si můžete udělat výlet.

Pokud vás tento hotel zaujal a chcete o něm vědět co nejpřesnější informace od ostatních turistů, přečetli jsme za vás recenze hotelu Kotva v Bulharsku a sestavili přehled o silných a slabých stránkách hotelu. Věříme, že vám souhrn recenzí od hotelových hostů pomůže rozhodnout se, zda si v hotelu rezervovat ubytování.

Hotel Kotva, Sluneční pobřeží, Bulharsko

zobrazit více fotografií

Přehledná recenze hotelu Kotva v Bulharsku v bodech:

Plusy hotelu

 • skvělý hotel pro rodiny s dětmi
 • fantastický aquapark s atrakcemi pro malé děti
 • velký bazén pro dospělé
 • komfortní pokoje
 • výborné animační programy v češtině
 • spoustu obchodů a restaurací v okolí hotelu
 • poloha na začátku Slunečního pobřeží – v noci relativní klid

Mínusy hotelu

 • do hotelu jezdí rodiny s dětmi, proto je nevhodný pro ty, kteří touží po klidné dovolené
 • strava jednodušší
 • v hlavní sezóně se mohou tvořit fronty v jídelní restauraci
 • bezplatná Wi-Fi je jen v recepci

Hodnocení a recenze návštěvníků jiných portálů:

 • 57. nejlepší hotel z 219 hotelů v destinaci Sluneční pobřeží – hodnocení zákazníků prestižního průvodce Tripadvisor
 • 84. nejlépe hodnocený hotel z celkového počtu 443 v Slunečním pobřeží – hodnocení zákazníků cestovní agentury Invia
 • 7,8 / 10 (fantastické) – průměr hodnocení z více jak 626 recenzí zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 7,6 (dobré) / 10 (fantastické) – průměr hodnocení z více jak 91 recenzí zákazníků rezervačního portálu Booking

Zajímavosti o hotelu Kotva v Bulharsku

Umístění hotelu

Komplex hotelu Kotva je tvořen dvěma budovami, přímo na rozhraní Slunečního pobřeží a Nového Nesebaru. Spojení s centrem Slunečního pobřeží a Nesebaru zajišťuje linkový autobus nebo minivláček, který nadchne zejména děti. Nedaleká písečná pláž se pozvolna svažuje do moře, takže si na své přijdou také neplavci.

Zázemí hotelu

Hotel Kotva poskytuje dokonalé zázemí pro všechny věkové generace. Součástí hotelu je recepce, směnárna, restaurace, bar, pool bar, kadeřnictví, obchůdky se suvenýry, posilovna, kulečník, stolní tenis, tři bazény a velký bazén se skluzavkami. Od poloviny června do poloviny září funguje v hotelu dětský klub s česky mluvícím animátorem.

Ubytování v hotelu

Hosté jsou ubytováni v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky nebo v hotelovém studiu s oddělenou ložnicí a až dvěma přistýlkami. Na pokojích nechybí klimatizace, minibar, telefon, SAT-TV, koupelna s masážní sprchou a balkon.

Stravování v hotelu

Hotel Kotva v Bulharsku s all inclusive stravováním je nejčastější volbou českých turistů, kteří zavítají do hotelu. All inclusive stravování zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje.

Zábava a vyžití

Hosté se v hotelu a jeho okolí zabaví v jakoukoliv hodinu. V areálu hotelu si mohou zacvičit v posilovně, zahrát elektronické hry, vychutnat masáž nebo zajít do sauny. Na pláži si mohou za poplatek vyzkoušet vodní sporty a v přilehlém centru letoviska zahrát tenis, zatancovat na diskotékách nebo projet na koních či v drožkách.

Shrnutí recenze

Průzkumem tohoto hotelu jsme strávily 4 hodiny, přičemž jsme přečetli několik desítek recenzí návštěvníků jak v čechách, tak v zahraničí. Hotel Kotva bychom hodnotili jako průměr či lehký nadprůměr pro nenáročnou dovolenou s dětmi, jejíž největší hodnotou je aquapark přímo v hotelu a české animační programy. O děti tak bude na dlouhé hodiny postaráno a vy si užijete sluníčka na pláži nebo u hotelového bazénu.

Naše hodnocení

Pro rodiny s dětmi:
96%
Čistota:
80%
Umístění:
80%
Zařízení hotelu:
75%
Wifi:
40%
Jídlo:
75%
Celkové hodnocení:
75%

Zobrazit zájezdy do hotelu Kotva