Svatý Konstantin, Bulharsko

Svatý Konstantin je přímořské letovisko v Bulharsku vybudované v původním přírodním parku, které se nachází ve vzdálenosti do 10 kilometrů od Varny i Zlatých Písků. Dovolená ve Svatém Konstantinu je vhodná pro ty, kdo lační po dovolené v lázních přímo u moře.


Ukázat nabídku levných zájezdů do Sv, Konstantinu


Co říkají ti, kdo již Svatý Konstantin navštívili?

Místo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od davů, spát a opalovat se na slunci, to vše třeba v rámci all inclusive dovolené jako jsme měli my. Pro nás je toto ideální kombinace. Jinak městečko Svatý Konstantin je pěkné, čisté a uklizené, takový německý styl. No a ti, kdo chtějí v noci za zábavou, mohou podniknout nedalekou cestu do Zlatých Písků, které v noci tepe životem. Velká výhoda. Pláže nejsou přeplněné.

Chci taky do Sv. Konstantinu

František

Svatý Konstantin je pěkné, klidné místo pro rodiny s dětmi s pestrou zelení v okolí, čistým mořem. V blízkosti se nachází restaurace a kavárny. Velmi pěkné místo pro relaxační dovolenou, určitě sem ještě zavítáme.

Chci taky do Sv. Konstantinu

Peckovi

Co očekávat od Svatého Konstantinu?

Nevíte co očekávat od dovolené ve Sv. Konstantinu? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
90%
Pláže:
85%
Atmosféra:
85%
Noční život:
70%
Kultura:
70%
Celkové hodnocení:
80%

Ukázat nabídku levných zájezdů do Sv. Konstantinu


Jak si užít dovolenou ve Svatém Konstantinu?

 • Především v lázních – nejzajímavější je sirný pramen s teplotou 46° C, který vytéká ze země přímo do bazénu. Zdejší letovisko nabízí nejmodernější balneologické centrum v Bulharsku, které se zaměřuje na léčbu pohybového ústrojí a kožních nemocí. Můžete si dopřát vodoléčbu, elektroléčbu, bahenní koupele, bylinné zábaly a mnoho dalších příjemných procedur.
 • Na pláži – místní pláže jsou menší a oddělené skalními zátokami s lesy.
 • Poznáním samotného města – hlavní památkou je zde malý klášter Svatého Konstantina. Letovisko však nabízí řadu programů, jež si kladou za cíl dát turistům poznat místní folklor, jídla nebo kulturu. Tyto programy se pořádají v restauracích i pod širým nebem.

Věděli jste, že…

 • Toto středisko je známé také pod jménem Svatý Konstantin a Helena?
 • Za komunistů název zněl Družba?
 • Toto město je nejstarším bulharským letoviskem?
 • Do Zlatých Písků a Varny jezdí pravidelná místní autobusová linka?

Svou dovolenou ve Svatém Konstantinu si můžete zamluvit v hotelu, z nichž většina se nachází přímo u pláží. Balneologický program nabízí hotel Palace a je přístupný i turistům z jiných hotelů. All inclusive stravování naleznete například v hotelu: Vezhen, Grand Hotel Varna, Sirius Beach Alexandria Club či Aqua Azur.

Tipy na oblíbené hotely:

 • Grand hotel Varna – hotel v blízkosti pláže je vzdálený 10 kilometrů od centra. Svým hostům nabízí lázeňské centrum, miniklub, sporty, místnosti pro pořádání konferencí i večerní program.
 • Hotel Neptun – hotel umístěný v zahradě se nachází přibližně půl kilometru od pláže i centra. Je zde hotel, hřiště i dětská zařízení.
 • Hotel Rubín – velký moderní hotel přímo na pláži, mezi jehož vybavení patří amfiteátr na pláži, bazény nebo zařízení pro různé sporty.
 • Zobrazit kompletní nabídku hotelů ve Sv. Konstantinu

Ukázat nabídku levných zájezdů / ubytování ve Sv. Konstantinu