Hotel Bajkal v Bulharsku (***) nabízí ubytování turistům v atraktivní lokalitě Slunečného pobřeží. Hotelový resort je situován v centru letoviska a pouze 150 metrů od dlouhé písčité pláže. Pokud toužíte po skvělé dovolené, poskytne vám tento hotel slušné zázemí a stane se vaším východiskem pro poznávání okolí.

Pokud vás hotel Bajkal zaujal, přečtěte si souhrn aktuálních informací od ostatních turistů. Prošli jsme za vás všechny recenze, které zanechali hosté hotelu Bajkal na významných cestovních portálech. Věříme, že vám naše recenze pomůže v rozhodování, zda do hotelu zavítáte nebo ne.

Hotel Bajkal Slunečné pobřeží
zobrazit více fotografií

Přehledná recenze hotelu Bajkal v Bulharsku v bodech:

Plusy hotelu

 • čisté pokoje
 • každodenní úklid
 • klimatizace na pokojích
 • velký bazén
 • animační programy pro děti i dospělé
 • spousta možností zábavy v okolí

Mínusy hotelu

 • v hlavní sezóně přelidněná pláž
 • nutnost zabrat si zavčas lehátka u bazénu
 • lehátka a slunečníky na pláži nejsou v ceně
 • rušná lokalita
 • placené Wi-fi
 • průměrná strava, ale velká rozmanitost

Hodnocení a recenze návštěvníků jiných portálů:

 • 4 / 5 – průměr hodnocení z více jak 23 recenzí zákazníků Zajezdy.cz
 • 43. nejlépe hodnocený hotel z celkového počtu 443 v Slunečném pobřeží – hodnocení zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 8,2 / 10 (fantastické) – průměr hodnocení z více jak 648 recenzí zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 3 / 5 – průměr hodnocení z více jak 55 recenzí zákazníků portálu TripAdvisor, z toho 16 % vynikající, 30 % velmi dobré a 20 % průměrné, 16% špatné, 18% příšerné

Video prezentace hotelu


Zobrazit zájezdy do hotelu Bajkal


Zajímavosti o hotelu Kamenec v Bulharsku

Umístění hotelu

Hotel Bajkal je umístěn v centrální části živého letoviska Slunečné pobřeží. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno pouze 35 km. V blízkosti hotelu se nachází řada obchodů, barů a restaurací. Ze Slunečného pobřeží se turisté mohou vydat od 2 km vzdáleného Nesebaru s historickým jádrem.

Zázemí hotelu

Rozsáhlý hotelový resort se čtyřmi, pěti a sedmi podlažími obklopuje udržovaná zeleň. Hosté mohou využívat vstupní halu s recepcí, směnárnu, trezory, lobby bar, výtahy, hlavní restauraci, a la carte Barbecue restauraci, velký venkovní bazén, dětský bazén, opalovací terasu, dětské hřiště, parkoviště a sportoviště.

Ubytování v hotelu

Hotel disponuje celkem 298 pokoji a suitami v několika budovách. Moderně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a s možností až dvou přistýlek ve dvoulůžkových pokojích. V pokojích nechybí vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, chladnička, televizor se satelitním příjmem a balkon. Ve všech pokojích je zakázáno kouřit.

Stravování v hotelu

Hotel Bajkal v Bulharsku s all inclusive stravováním potěší všechny milovníky jídla. Po celý pobyt mohou turisté sníst libovolné množství jídla a vypít jakékoliv množství nápojů místní výroby. V rámci all inclusive stravování se turisté mohou těšit na snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů a po celý den na zákusky a zmrzlinu.

Zábava a vyžití

Hotelový komplex Bajkal pořádá pravidelné denní i večerní animační programy. Za poplatek mohou hosté zavítat do internetového koutku, kosmetického studia, masážního salónu, solária, kadeřnictví a fitness centra. Asi 500 metrů od hotelu se nalézají bary, restaurace, diskotéky, obchody, vodní park, půjčovny automobilů, kavárny a sportoviště. Na pláži si mohou turisté vyzkoušet při příznivém počasí různé motorizované vodní sporty, například parasailing nebo jízdu na skútru.

Shrnutí recenze

Přečetli jsme několik desítek recenzí od českých i zahraničních zákazníků, abychom lépe dokázali určit silné a slabé stránky hotelu. Hotel Bajkal v letovisku Slunečné pobřeží bychom na základě těchto recenzí ohodnotily jako průměrný hotel pro nenáročnou klientelu. Co rozhodně nepotěší je množství negativních i pozitivních hodnocení (50 na 50). Podle nich vás buď hotel nadchne nebo naopak zklame.

Co vás potěší, je zejména velký hotelový bazén, umístění v rušném centru dění, čisté a velké pokoje a bohaté animační programy. Co bychom naopak hotelu vytkly je průměrné stravování, placené Wifi a nutnost zakoupení lehátek na pláži, která je vzdálena cca 150-200 metrů od hotelu.

Hotel bychom doporučily nenáročným cestovatelům, kteří ví, co již mohou od bulharského standardu hotelů očekávat a nic pro ně tak nebude nepříjemným překvapením.

Naše hodnocení

Pro rodiny s dětmi:
78%
Čistota:
85%
Umístění:
90%
Zařízení hotelu:
80%
Wifi:
35%
Jídlo:
70%
Personál:
85%
Celkové hodnocení: (průměrný hotel)
75%

Zobrazit zájezdy do hotelu Bajkal