Bulharsko již dávno není zemí, která zůstává bez povšimnutí. Rodiny s dětmi ji stále více volí jako svou dovolenkovou destinaci. Bulharsko nabízí dokonalé zázemí pro všechny členy rodiny a má ubytovací služby a stravování na vysoké úrovni. Dovolená s dětmi v Bulharsku vás navíc vyjde levně a letadlem jste tam za necelé dvě hodiny.


Zobrazit zájezdy do Bulharska se slevou na děti


Bulharsko s all inclusive službami

Carevo, Bulharsko

Většina cestovních kanceláří nabízí Bulharsko all inclusive s dítětem zdarma. V rámci all inclusive služeb máte zajištěn veškerý servis a pohodlí. V ceně je zahrnuta letecká doprava, transfery, ubytování v jednom z přímořských letovisek, celodenní stravování, alkoholické a nealkoholické nápoje, Wi-Fi připojení, bazén s lehátky a animační programy.

S dětmi na Slunečné pobřeží

Pokud máte více potomků, i pro vás jsou nabídky do Bulharska s dětmi a ubytováním v rodinném pokoji nebo apartmánu. Nejvíce budete s dětmi spokojeni na Slunečném pobřeží, kde naleznete spoustu atrakcí a zábavy pro své ratolesti i vás samotné. Radost vám udělá šestikilometrová pláž s jemným žlutým pískem a příjemně teplé, mělké moře bez nebezpečných vln.

Zábava po celý den

Bulharsko all inclusive s dítětem zdarma vás v ničem nezklame. Na oblíbeném Slunečném pobřeží je mnoho restaurací, kaváren, pizzerií a barů. Zážitkem je posezení na palubě staré pirátské lodi, kde si můžete objednat vychlazené nápoje a zmrzlinové poháry. Den můžete strávit nejen sluněním a dováděním ve vodě či na skluzavkách, ale i na šlapadle, vyhlídkové lodi nebo projížďkou v drožce.

Výlety po okolí

Udělejte si výlet do nedaleké Varny s delfináriem a projděte si historické centrum bohaté na archeologická muzea. Výborným tipem je rovněž přírodní rezervace na říčce Ropotamo, přezdívané „bulharská Amazonka“. Můžete se tu plavit po říčce a pozorovat vážky, želvy a ptáky.

Oblíbené aquaparky

Dovolená s dětmi v Bulharsku je hlavně o zábavě. Děti se vyřádí v Action Aquaparku a v Sunny Beach Luna Parku na Slunečném pobřeží, v aquaparku Aqua Paradise v Nesebaru nebo v Aquapolisu ve Zlatých Píscích. Bulharsko all inclusive s dítětem zdarma je zárukou vydařené dovolené!


Zobrazit zájezdy do Bulharska se slevou na děti