Slunečné pobřeží

Slunečné pobřeží, velmi prestižní letovisko u Černého moře. Řadí se mezi jedny z nejoblíbenějších v Bulharsku. Nejblíže je odtud do Nesebaru, pouhých šest kilometrů, do Burgasu je to kilometrů třicet. Dovolená na Slunečném pobřeží je vhodná pro ty, kteří mají rádi moderní a luxusní resorty s živou atmosférou.


Ukázat nabídku levných zájezdů na Slunečné pobřeží


Co říkají ti, kdo již Slunečné pobřeží navštívili?

Sunny Beach (Slunečné pobřeží pozn. redakce) je pro mladé i staré. Čisté pláže, plavčíci, dostatek aktivit i zábavy, restaurace, bary, noční kluby, obchody, pouliční malíři. V okolí je spousta oblastí kam vyrazit na výlet. My byli v nedalekém Neseberu (pro nemohoucí nedoporučujeme vzhledem ke kopcům) a také v Burgasu, což je krásné město kam je lepší jet taxíkem. Pozor v září tu téměř vše končí, stánky jsou zakryté plachtami, spousta restaurací a barů je zavřená. Takže je lepší jet v plné sezóně kdy to tu žije.

Chci taky na Slunečné pobřeží

Mirka s partnerem

Slunečné pobřeží je často popisováno jako ráj pro mládež. Ale osobně si myslím, že si tu opravdu každý najde něco ke své chuti. Na hlavní promenádě jsou roztomilé plážové stany se stánky. Během naší dovolené jsme tu zažily dva dětské karnevaly. Vše je navíc velmi levné. Rozhodně Slunečné pobřeží doporučuji všem.

Chci taky na Slunečné pobřeží

Skupinový výlet tří rodin

Co očekávat od Slunečného pobřeží?

Nevíte co očekávat od dovolené na Slunečném pobřeží? Podívejte se na náš jednoduchý přehled. Čím více procent, tím více dané kategorie můžete očekávat.

Pro rodiny s dětmi:
85%
Pláže:
85%
Atmosféra:
80%
Noční život:
90%
Kultura:
65%
Celkové hodnocení:
79%

Ukázat nabídku levných zájezdů na Slunečné pobřeží


Jak si užít dovolenou na Slunečném pobřeží?

  • Sportem – rozsáhlá nabídka vodních sportů i skupinových jako je tenis, minigolf nebo bowling.
  • Procházkou městem – rušná pobřežní promenáda Slunečného pobřeží nabízí mnoho kaváren a restaurací k posezení, o zábavu se postarají pouliční umělci.
  • Večerní aktivitou – vedle nočních klubů a diskoték můžete večer strávit i v divadle pod otevřeným nebem.
  • Zábavou – kromě zábavy v moři můžete navštívit dva místní aquaparky, nebo si půjčit motorku, loďku a poznat tak okolí. A kdo má rád zvířata, může se projet na koni.
  • Výlety – do Nesebaru se dostanete oblíbeným turistickým vláčkem, pravidelnými autobusovými linkami pak do Varny, Elenite nebu Burgasu.

Věděli jste, že…

  • Zdejší pláže byly několikrát oceněny Modrou vlajkou díky své čistotě?
  • Zdejší zlatavý pobřežní písek tvoří malé duny?
  • Letovisko je mladé, první výstavba probíhala v 60. letech 20. století?
  • Přesto, že je Slunečné pobřeží rovinatá luxusní hotelová aglomerace, od severní části začíná kopcovitá krajina?

Pokud si zvolíte ubytování v této části Bulharska, můžete si vybrat z velkého množství ubytovacích zařízení. Mnohé z nich jsou velké a luxusní a nabízí pro své hosty mnoho služeb včetně all inclusive stravování. Slunečné pobřeží je zkrátka typická středomořská dovolenková destinace, plná zábavy.

Tipy na oblíbené hotely:


Ukázat nabídku levných zájezdů na Slunečné pobřeží