Prázdninový hotelový klub Paradise Beach (****) v bulharském letovisku Sveti Vlas patří mezi hotely s kvalitním turistickým zázemím. Hotel je vzdálen pouze 5-6 km od rušného Slunečného pobřeží, kde to tepe životem od rána do večera. Hotel Paradise Beach v Bulharsku si nesmí nechat ujít páry ani rodiny s dětmi.

Pokud uvažujete o dovolené v hotelu Paradise Beach a zajímá vás, jaké zkušenosti s ním mají ostatní turisté, přečtěte si souhrnnou recenzi tohoto hotelového komplexu. Sestavili jsme pro vás přehled silných a slabých stránek hotelu a podrobný popis nabízených služeb. Věříme, že vám souhrn recenzí pomůže v rozhodování, zda se ubytovat v tomto hotelu.

Hotel Paradise Beach, Sveti Vlas
zobrazit více fotografií

Přehledná recenze hotelu Paradise Beach v Bulharsku v bodech:

Plusy hotelu

 • čisté a uklizené pokoje
 • uklizená pláž
 • malý obchod pro hotelové hosty
 • lehátka a slunečníky zdarma
 • plážový bar
 • animační program pro děti v češtině
 • čisté bazény
 • výtahem můžete sjet přímo na pláž
 • skvělá poloha a nádherné panoramatické výhledy z hotelu

Mínusy hotelu

 • jídlo nenabízí žádný nadstandard, spíše hodně průměrnou stravu
 • návštěvníci si občas stěžují na personál hotelu
 • v letní sezóně se občas budete v hotelu cítit jako na „Václaváku“

Hodnocení a recenze návštěvníků jiných portálů:

 • 9. místo ze 45 hotelů v destinaci Sveti Vlas – hodnocení zákazníků prestižního průvodce Tripadvisor
 • 17. nejlépe hodnocený hotel z celkového počtu 443 ve Sveti Vlas – hodnocení zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 8 / 10 (fantastické) – průměr hodnocení z více jak 574 recenzí zákazníků cestovní agentury Invia.cz
 • 7,4 / 10 – průměr hodnocení z více jak 20 recenzí uživatelů portálu Zoover

Zajímavosti o hotelu Paradise Beach v Bulharsku

Umístění hotelu

Hotelový klub Paradise Beach leží nedaleko městečka Sv. Vlas, v zálivu nad soukromou pláží. Rozsáhlý hotelový resort je vzdálen pouze 35 km od letiště Burgas. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází restaurace, obchody a půjčovna automobilů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou turistům k dispozici zdarma. Občerstvit se mohou v hotelovém plážovém baru.

Zázemí hotelu

V hotelu Paradise Beach turisté naleznou dokonalé zázemí v jedné ze čtyřpatrových budov se společnou recepcí, Wi-Fi v hale, lobby barem s výhledem na moře, hlavní restaurací, barem u bazénu a na pláži, venkovním bazénem, obchody, dětským klubem, dětským hřištěm, fitness centrem, minigolfem, saunou a směnárnou.

Ubytování v hotelu

Hoteloví hosté jsou ubytování ve standardních dvou až třílůžkových pokojích a zrenovovaných pokojích superior. Součástí vybavení je klimatizace, satelitní televizor, koupelna se sprchou, minibar, balkon a za poplatek trezor. Celkový počet pokojů v hotelovém komplexu činí 248.

Stravování v hotelu

Hotel Paradise Beach v Bulharsku s all inclusive stravováním uspokojí i ty nejmlsnější turisty. All inclusive stravování probíhá od rána do 23 hodin a zahrnuje plnou penzi podávanou formou bufetu, lehké občerstvení během dne a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Turisté ani chvíli nestrádají hlady ani žízní.

Zábava a vyžití

Hotel Paradise Beach pořádá animační programy, jako je vodní pólo, aerobik, plážový volejbal, kurzy tance nebo šipky. Animační programy se konají během dne i po večeři. Za poplatek mohou hosté využít fitness a zahrát si tenis, minigolf, biliár nebo si vyzkoušet vodní sporty na pláži. Bohaté možnosti zábavy se turistům naskýtají také v městečku Sv. Vlas nebo starobylém Nesebaru, kam jezdí pravidelné autobusové spoje.

Shrnutí recenze

Průzkumem tohoto hotelu jsme strávily 2 hodiny a 25 minut, přičemž jsme přečetli několik desítek recenzí návštěvníků jak v čechách, tak v zahraničí. Hotel Paradise Beach bychom zhodnotily jako malinko nadprůměrný hotel, hlavně kvůli výborné poloze a slušnému standardu ubytování. Hůře na tom jsou již nabízené služby. Je to například průměrné stravování a horší hotelový personál. Na druhou stranu budete odměněni nádhernými výhledy a možností svést se z hotelu přímo na pláž výtahem.

Naše hodnocení

Pro rodiny s dětmi:
85%
Čistota:
90%
Umístění:
90%
Zařízení hotelu:
80%
Wifi:
60%
Jídlo:
60%
Personál:
60%
Celkové hodnocení: (průměr až lehký nadprůměr)
75%

Zobrazit zájezdy do hotelu Paradise Beach