Svatý Konstantin, Bulharsko

Vydejte se letos do Bulharska!

Bulharsko all inclusive letecky je cenově výhodné a za svůj dovolenkový cíl si ho vybírá stále více Čechů. V posledních letech se v Bulharsku zlepšila úroveň ubytování a vzniklo moderní turistické zázemí pro turisty všech věkových kategorií. Tato země je bezpečná, v oblasti Primorsko se domluvíte česky, ceny jsou o něco nižší než u nás a takřka všechny pláže jsou písečné. Potřebujete další důvody, proč jet do Bulharska?


Klikni pro nabídku zájezdů do Bulharska letecky


Letecky do Bulharska

Nejlepší doba na návštěvu bulharských přímořských letovisek je od května do října. Pobřeží Bulharska je vzdáleno autem z Prahy asi 1 700 km, což je náročné nejen pro řidiče, ale i malé děti. Do této země se nejpohodlněji dopravíte letecky z Prahy, Brna, Ostravy či Pardubic. Doba letu netrvá déle než dvě hodiny a přistává se na letišti ve Varně nebo Burgasu.

Levná dovolená

Slunečné pobřeží Objevte hit letošního léta – last minute Bulharsko letecky all inclusive, a užijte si plnými doušky zlatavé plže, azurové moře a vynikající kuchyni! Dovolená v Bulharsku letecky vás vyjde v hotelu se snídaněmi jen na 7 tisíc a v hotelu s all inclusive službami jen na 10 tisíc. Takto nízké ceny čekají na všechny turisty při nákupu zájezdu pár dní před odletem.

Památky v Bulharsku

Last minute Bulharsko letecky je nejen o lenošení, ale i poznávání místní kultury a způsobu života. Co takhle udělat si jeden den výlet za památkami? Nejblíže k turistickým letoviskům je historické městečko Nessebar, jehož atmosféru dotvářejí byzantské kostely, Starý Biskupský palác, dřevěný větrný mlýn, Archeologické muzeum, klášter sv. Jiří a zachovalé dláždění z dob středověku a antického Řecka a Říma.

Pláže v Bulharsku

Bulharsko má překrásné pláže, na nichž si přijdou na své rodiny s dětmi, mladí lidé i nudisti. Lemují celé pobřeží od severu k jihu. Za zmínku stojí pláž široká 500 metrů u letoviska Albena, pláž Cocoa Beach u letoviska Slunečné pobřeží, pláže v letovisku Zlaté Písky, pláž Duni Beach v zátoce obklopené lesem a kopci či klidná pláž Mouth Beach u letoviska Sinemorec.

Zábava v Bulharsku

Dovolená v Bulharsku letecky je zárukou zážitků pro celou rodinu. Zábava v letoviscích plyne až do ranních hodin a ulice protkává hudba z klubů, karaoke barů a hospůdek. Po vyspání se mohou turisté vydat na pláž nebo do aquaparků Aqua Paradise v Nessebaru, Action Aquapark na Slunečném pobřeží nebo Aquapolis na Zlatých Píscích. Další možností je zarybařit si, zahrát si minigolf, protáhnout se u volejbalu nebo si vyjet na kole po okolí.

Rezervujte si včas svou dovolenou v Bulharsku letecky s all inclusive stravováním, protože tato země zažívá svůj turistický rozmach. Pohádkový pobyt prožijete v hotelích a penzionech v letoviscích Albena, Zlaté Písky, Slunečné pobřeží, Primorsko, Kiten, Lozenec a Carevo!


Klikni pro nabídku zájezdů do Bulharska letecky